Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Hosting, serwery www, szybkie łącze

hosting_domaxFirma DomaxSerwis oferuje usługę kompleksowego hostingu dla firm i odbiorców prywatnych. Od wielu lat dostarczamy profesjonalne rozwiązania internetowe dla klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Korzystamy z szerokopasmowych łączy w technologii światłowodowej do kilku niezależnych operatorów wykorzystując w transmisji danych protokół dynamicznego routingu BGP4. Zapewnia to optymalną trasę przesyłu - ruch na łączach jest dzielony z uwzględnieniem ich szybkości oraz obciążenia. Nasze serwery pracują na 2 rdzeniowych procesorach firmy Intel - jednostki obliczeniowe najnowszej generacji. Stosujemy nowatorskie rozwiązania techniczne i wysokie standardy bezpieczeństwa.

Zaufało nam wiele poważnych instytucji - korzystając z naszych serwerów, dostępu do internetu, usług w zakresie kreacji wizerunku w internecie lub fachowej porady.

Firma korzysta z takich styków telekomunikacyjnych jak:

  • 155 Mbps (STM-1) Netia
  • 155 Mbps (STM-1) Cyfronet
  • 100 Mbps Telekomunikacja Kolejowa
  • 100 Mbps Onet.pl
  • 100 Mbps GTS
  • 100 Mbps NASK
  • krakowski węzeł międzyoperatorski KIX

Oferujemy Państwu profesjonalne rozwiązanie, szybkie łącza światłowodowe a na nich hosting czyli serwer www (miejsce, przestrzeń dyskowa pod stronę internetową oraz inne usługi) z odpowiednią ilością miejsca aby działała strona www, sklep internetowy, poczta e-mail.

Najwyższej jakości sprzęt i infrastruktura firmy DomaxSerwis, a także systemy i procedury bezpieczeństwa minimalizują ewentualne awarie. Samo Data Center jest doskonale chronione i stale monitorowane przed dostępem nieupoważnionych osób.

Jest ono zabezpieczone na wypadek różnych zagrożeń, włącznie z pożarem, czy nagłym brakiem prądu (zasilanie awaryjne). Wysoki poziom bezpieczeństwa danych jest gwarantowany także przez najnowsze oprogramowanie zapobiegające włamaniom, a także odpowiednie narzędzia monitorujące. Nad całością czuwa wysoko wykwalifikowany personel, który pełni dyżur 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.