Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Projektowanie stron www, strony internetowe

Internet w dzisiejszych czasach jest tak samo dobrym środkiem przekazu jak telewizja, radio czy też prasa. Ponad 70% naszego społeczeństwa posiada w domach komputery a 50% ma całodobowy dostęp do Internetu. Dlatego też Domax Serwis oferuje Państwu także wszechstronne i profesjonalne wykonanie witryn internetowych na najwyższym poziomie za najniższą cenę.

projekty_wwwPotrafimy zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Strona internetowa, którą zleceniodawca zamawia, jest wykonywana według jego wytycznych (oprawa graficzna, rozmieszczenie poszczególnych elementów i tekstów na stronie, kolorystyka strony itp.). Zapraszamy do oglądnięcia bogatego portfolio.

Wykonujemy zarówno małe internetowe reklamy (jednostronne strony www zwane wizytówkami) firm czy też osób prywatnych jak i duże rozbudowane serwisy posiadające nawet kilkadziesiąt działów, oparte na specjalnych Panelach PHP - CMS (content management system).

Etapy tworzenia strony internetowej:

1. Rozpoznanie potrzeb

W porozumieniu z Państwem ustalamy odpowiedzi na podstawowe pytania: Jaki jest cel stworzenia serwisu internetowego firmy? Do kogo jest on adresowany? Czy witryna internetowa ma być powiązana z działaniami promocyjnymi i reklamowymi? Pomocna w ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji jest opracowana przez nas ankieta.

2. Planowanie

W oparciu o ustalenia z etapu poprzedzającego określamy treści jakie mają znaleźć się w serwisie i jego podstawową funkcjonalność. Na tym etapie powstaje podstawowy zarys logiki i struktury informacji w serwisie oraz nawigacji.

3. Projektowanie

Ostateczne ustalenia są wypadkową Państwa oczekiwań i naszych propozycji. Efekty naszej pracy prezentujemy w formie przejrzystego konspektu i plansz graficznych. Opracowujemy projekt strony głównej i podstrony. Określamy także strukturą baz danych.

4. Realizacja

Wykonujemy serwis zgodnie ze specyfikacją, w terminie określonym w umowie. W czasie realizacji poszczególne elementy serwisu są testowane i udoskonalane. Zarówno na etapie projektowania jak i realizacji nasi Klienci mają stały wgląd w przebieg prac. Projekt udostępniony jest pod wskazanym adresem w Internecie.

5. Uruchomienie

Serwis zostaje uruchomiony na naszym serwerze lub innym, wskazanym przez Klienta oraz podpięty do danej domeny (adresu przyszłej strony www)

6. Usługi dodatkowe

Realizacja usług dodatkowych - np. opieka nad serwisem, pozycjonowanie witryny w wyszukiwarkach internetowych.