Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

SEO SEM, kampanie reklamowe Google AdWords, analiza Analytics

seo_semFirma Domaxserwis od wielu lat świadczy usługi w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych SEO (Search Engine Optimization) oraz SEM (Search Engine Marketing) - marketing w wyszukiwarkach. Posiadamy autorskie rozwiązania oraz wiedzę popartą wieloletnią praktyką. Projektowane przez nas strony są zgodne ze standardami W3C. Kod pisanych przez nas stron, bądź generowanych przez systemy CMS charakteryzuje przejrzystość oraz jak najbardziej możliwa prostota. Strony ładują się bardzo szybko i wyglądają tak samo we wszystkich przeglądarkach - jest to niezwykle istotne.

Dzięki wysokiej optymalizacji kodu, możliwością edycji znaczników dla wyszukiwarek, poszczególne strony zyskują wysoki wynik jakości przy kierowaniu reklam AdWords.

Podstawowymi czynnościami w zakresie optymalizacji stron zarówno dostarczonych przez klienta jak i stworzonych przez nas jest dokładna analiza słów kluczowych, ich saturacji na poszczególnych stronach (procentowy udział w treści strony), dbałość o zgodność zdefiniowanych słów z treścią strony.
Więcej na ten temat w dziale pozycjonowanie organiczne.

Pozycjonowanie stron jest procesem skutecznych ale długofazowym. Nie sprawdza się w przypadku szybkich akcji promocyjnych, nie spełnia również swojego zadania dla towarów i usług sezonowych (przykłady: sylwester, choinki na święta). Tutaj z pomocą przychodzą kampanie reklamowe PPC. Najskuteczniejszym programem PPT o największym zasięgu i możliwościach jest Google Adwords. Obsługuje kampanie reklamowe AdWords dla dużych, średnich i małych firm. Proponujemy zróżnicowane budżety, 2 modele rozliczeń - model budżetowy z procentową prowizją, oraz model z umową i prowizją uzależnioną od miesięcznego budżetu. Więcej w dziale kampanie reklamowe IKRA.

Aby skutecznie przetwarzać informacje o odwiedzinach na stronach klientów, używamy narzędzia Google Analytics. Nowoczesny, miarodajny i szczegółowy zestaw narzędzi stworzony aby wiedzieć kiedy, przez kogo i skąd pojawiają się odwiedziny na Państwa stronach. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę analiza statystyk PASSA.