Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Kampanie reklamowe Google AdWords - IKRA

Poniżej przedstawiam naszą ofertę uczestnictwa w programie Google AdWords. Google AdWords to program oparty o model pay-per-click, czyli płatności za kliknięcie, co oznacza, że płacą Państwo jedynie wtedy, gdy internauta odwiedzi Państwa stronę internetową. DomaxSerwis od grudnia 2008 roku jest Partnerem Google, a nasi pracownicy raz na kwartał odbywają specjalistyczne szkolenia w celu podnoszenia swoich kwalifikacji. Dzięki posiadanej szerokiej wiedzy na temat produktów Google oraz dodatkowych narzędzi możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy doświadczonym partnerem Google w zakresie tworzenia, prowadzenia, optymalizacji kampanie reklamowych Google Adwords. Google AdWords to linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania Google oraz sieci partnerskiej Google. Dostosowujemy strategię kampanii do potrzeb klienta, przesyłamy raporty.

ikra_passaGoogle AdWords reprezentowany w naszej firmie jako IKRA oraz pomocnicza PASSA to program pozwalający wyświetlać Państwa reklamy w prawym panelu wyszukiwań lub na pierwszych trzech pozycjach wyników wyszukiwania.
Model ten pozwala na samodzielny wybór dowolnej liczby fraz, dowolnej promowanej strony oraz samodzielnego wyboru maksymalnej stawki za kliknięcie oraz maksymalnego dziennego budżetu! W Państwa imieniu kontrolujemy koszty i zarządzamy kampanią.
Dzięki nam Państwa reklamy wyświetlać się będą wybranej grupie docelowej przez 24h na dobę, a dzięki przesyłanym raportom będą Państwo mieli pełną kontrolę nad kosztami i skutecznością naszych działań!

Dlaczego warto promować się poprzez programy Google?
- 90% internautów korzysta z wyszukiwarek w celu znalezienia produktów lub usług
- 83% internautów korzysta z wyszukiwarki Google
- 25% internautów szukających informacji przez wyszukiwarki na temat produktów lub usług dokonuje zakupu
oferta dostępna jest 24 godziny na dobę.
 
Jak działa IKRA (kampanie Google AdWords)
 • Ustalamy z Państwem listę słów, na które chcą Państwo promować własną stronę www
 • Poznajemy Państwa oczekiwania w stosunku do reklamy co jest dla Państwa najbardziej wartościowe, co chcą Państwo reklamowa
 • Ustalamy tekst reklamy, model rozliczeniowy (umowa lub budżet jednorazowy) oraz jej budżet
 • Otrzymują Państwo na dobry początek gratisowy kupon o wartości 200 zł na reklamy
 • Przesyłamy Państwu fakturę pro-forma na ustaloną kwotę, a po zaksięgowaniu wpłaty uruchamiamy 
  kampanię i przesyłamy właściwą fakturę VAT
 • Kontrolujemy i optymalizujemy kampanię, aby jak najbardziej obniżyć jej koszty przesyłając do Państwa cyklicznie raporty skuteczności słów kluczowych i kosztów Dzięki takiemu modelowi mają Państwo gwarancję, że nigdy nie przekroczą Państwo założonego budżetu!
Przykładowy cennik Google AdWords
 • Poniżej przedstawiam Państwu naszą ofertę dla programów Google z kilkoma wariantami całkowitych budżetów reklamowych. Dzięki nim Państwo sami możecie zadecydować o długości trwania takiej kampanii.
  Możliwe są również inne budżety dowolnie przez Państwa ustalone.
 • Przy budżecie miesięcznym do 500 zł - koszt prowadzenia kampanii IKRA: 100 zł netto
 • Przy budżecie miesięcznym od 500 do 1000 zł - koszt prowadzenia kampanii IKRA: 150 zł netto
 • Przy budżecie miesięcznym od 1000 do 2000 zł - koszt prowadzenia kampanii IKRA: 200 zł netto
 • Przy budżecie miesięcznym powyżej 2000 zł - koszt prowadzenia kampanii IKRA: 300 zł netto
 • Przy modelu jednorazowego budżetu pobieramy procentową opłatę za prowadzenie kampanii reklamowej w wysokości 15-20%.

Raporty z kampanii przesyłane są co 30 dni lub na życzenie w ciągu 24h.
Oferujemy również usługi naturalnego pozycjonowania w wynikach wyszukiwania proponując model rozliczeń przy płatności jedynie za osiągnięte efekty! Otrzymują Państwo od nas login i hasło do swojego panelu, gdzie mogą Państwo sprawdzać aktualne pozycje swojej strony w Google.
W przypadku zainteresowania tą formą reklamy proszę o przesłanie listy haseł do pozycjonowania oraz adresu strony www - bezpłatnie prześlemy wycenę i propozycję prac przy jej promocji.