Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Dział AGD

Witamy Państwa w dziale serwisu sprzętu AGD oraz sprzedaży części zamiennych do dużego i małego AGD. Doświadczenie naszej firmy w tej dziedzinie to ponad 10 lat, tysiące wykonanych zleceń w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz dziesiątki tysięcy sprzedanych części zamiennych.

Serwis - duże i małe AGD

Główne biuro obsługi klienta znajduje się w centrum miasta przy ul. Kościuszki 38 w Krakowie. Znajduje się tutaj sześć stanowisk obsługi klienta oraz warsztat do naprawy sprzętu drobnego. Przy ulicy Kościuszki 38 znajduje się hurtownia oraz dział serwisu. Serwis zatrudnia 11 techników, każdy z nich posiada stosowne uprawnienia elektryczne i gazowe.

Serwis jest wyposażony w specjalistyczne przyrządy i narzędzia miedzy innymi : pirometry cyfrowe, cyfrowe decybelomierze, detektory gazów wybuchowych i czynników chłodniczych.

nav_serwis_agdnav_czesci_agd_detalnav_czesci_agd_hurt

Sklep z Częściami AGD - detal

Dysponujemy pełną oferta części zamiennych i wyrobów AGD takich producentów jak: Amica, Zelmer, Electrolux, Ariston i Indesit, Whirlpool, Zanussi, AEG, Mastercook Wrozamet ,Nardi, Grass, Polar, akcesoriami do pielęgnacji urządzeń AGD, oraz pełną gamą worków do odkurzaczy i filtrów do okapów.

Posiadamy w ofercie między innymi: części do kuchni, części do kuchenek, części do pralek, części do suszarek oraz części zamienne do artykułów gospodarstwa domowego.

Sklep z Częściami AGD - hurt

Obejmuje większość produktów oferowanych na czesciagd.pl, możliwych do zamówienia w ilościach hurtowych. Dla stałych zamawiających, głównie firm, ze specjalnymi rabatami hurtowymi.