Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Dział AGD » montaż klimatyzacji

Z powodzeniem rozwiązujemy problemy komfortu cieplnego w każdym obiekcie i pomieszczeniu niezależnie od tego co się w nim znajduje. Naszymi klientami są zarówno małe sklepiki, apteki, serwerownie jak również duże obiekty, jak kasyna czy biurowce. Staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta.

Dobór urządzeń i instalacji prowadzimy tak aby zoptymalizować koszty zarówno inwestycyjne jak i eksploatacyjne.

Zawsze dbamy aby nasze ceny były mocno konkurencyjne a nasze usługi stały zawsze na niezmiennie wysokim poziomie!

Czyste, rześkie powietrze poprawia samopoczucie, zapewnia komfort pracy i wypoczynku. Tworzy niepowtarzalny nastrój, dodający sił i energii witalnej. Chcąc utrzymać odpowiednią temperaturę, wilgotność oraz cyrkulację świeżego powietrza w danym pomieszczeniu warto wykorzystać nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane w klimatyzatorach Indesit Mono Inverter oraz Dual Inverter.

Polecane klimatyzatory to najnowsza propozycja firmy Indesit. Linia klimatyzatorów Indesit została stworzona aby spełnić wszystkie wymogi klimatyzacji, zarówno w pojedynczych pomieszczeniach jak i w wielkich budynkach. Każde urządzenia zapewnia wysoką wydajność, a także nowoczesny design, który jest odpowiedni do każdego typu pomieszczeń.

Dostępne są dwie wersje:

• Monosplit inverter: wyposażony jest w kompresor Inverter DC, klasa energetyczna "AA"; działa w niskich temperaturach, dostępna jest wentylacja dwu stopniowa .

• Multisplit inverter: jest wyposażony tylko w jeden kompresor sterujący większą liczbą jednostek wewnętrznych. Zapewnia dużą oszczędność energii ;

• Monosplit On-Off Multisplit On-Off: również modele "On-Off" zapewniają wydajność klasy "A" Wszystkie klimatyzatory Indesit posiadają zdalne sterowanie celem łatwego programowania i sterowania.

Energia, wydajność i ekologia.

class_aaKlasy A i AA Klasa A oznacza lepszą klasę nawet w klimatyzacji i wskazuje, że urządzenie wykazuje niskie zużycie energii i bardzo wysoką wydajność. Klimatyzatory Indesit wykazują wysoką wydajność energetyczną, zarówno jeśli chodzi o chłodzenie jak i ogrzewanie. Większość urządzeń z oferty Indesit jest produktami klasy A-A. Jest to korzyść dla środowiska i Twoich oszczędności.

wydajnoscWysoka wydajność. Użycie bardzo wydajnych, nowoczesnych komponentów i nowych technologii zapewniło wysoką wydajność energetyczną, z wartościami EER (współczynnik wydajności energetycznej) i COP (współczynnik wydajności chłodniczej), które zaliczają się do klasy najniższego zużycia energii. Pozwala to urządzeniom osiągać wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

r410aEkologiczny gaz schładzający R410A. Indesit oferuje szeroki wachlarz klimatyzacji z gazem schładzającym 'R410A, który nie ma negatywnego wpływu na ozonosferę; jego ODP (potencjał niszczenia warstwy ozonowej) jest równy zeru. W porównaniu z innymi gazami schładzającymi, moc schładzania R410A jest bardzo wysoka i wykazuje niższe zużycie energii do osiągnięcia takiej samej mocy schładzającej.

Zapewniamy Państwu:

  • Profesjonalny dobór urządzeń
  • Natychmiastowe dostawy urządzeń
  • Szybki, sprawny i profesjonalny montaż wykonywany przez autoryzowany serwis
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru i możliwości stosowania klimatyzatorów