Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności cookies. OK, akceptuję to

Dział AGD » serwis - duże i małe AGD

Get Adobe Flash player


serwis_agd

Firma powstałą w 1999 roku jako autoryzowany serwis AGD firmy Amica Wronki S.A. W roku 2001 powstały plany uruchomiania fili regionalnej zlokalizowanej w mieście Nowy Targ. W roku 2004 uzyskaliśmy autoryzację w zakresie dystrybucji części zamiennych do wyrobów Amica Wronki .Obecnie uzyskaliśmy autoryzacje na naprawy drobnego sprzętu w sieci Arconet Polska a od dnia 2005.21.10 posiadamy autoryzacje firmy Zelmer S.A z dużym powodzenie zajmujemy się również klimatyzacją firm Optimum i MPM Product.

Główne biuro obsługi klienta znajduje się w centrum miasta przy ul. Kościuszki 38 w Krakowie. Znajduje się tutaj sześć stanowisk obsługi klienta oraz warsztat do naprawy sprzętu drobnego. Przy ulicy Kościuszki 38 znajduje się hurtownia oraz dział serwisu. Serwis zatrudnia 11 techników, każdy z nich posiada stosowne uprawnienia elektryczne i gazowe.

Świadczymy usługi serwisowe na terenie starego województwa małopolskiego oraz powiatów nowotarskiego i podtatrzańskiego oraz części województwa świętokrzyskiego.

Serwis jest wyposażony w specjalistyczne przyrządy i narzędzia miedzy innymi : pirometry cyfrowe, cyfrowe decybelomierze , detektory gazów wybuchowych i czynników chłodniczych.

Hurtownia realizuje dystrybucję w oparciu o indywidualne zamówienia w formie telefonicznej w godzinach 9.00-17.00.

Dysponujemy młodym dynamicznym i dobrze przeszkolonym zespołem dzięki któremu od momentu zamówienia produkt jest dostarczany w ciągu 24 godzin na terenie całego kraju a naprawa serwisowa w terenie nie trwa dłużej niż 5 dni od momentu otwarcia zlecenia. Miesięcznie wykonujemy około 700 napraw dużego sprzętu AGD.

Naprawy odpłatne oraz pozostałe nasze usługi:  

Telefon: (012) 294-10-15
Telefon: (012) 294-10-16

email: [email protected]